Facebook
Instagram

Pokrstili sme maskota. Poznáte jeho príbeh?

Maskot SPEEDY je rýchly. Je vždy tam, kde to (ne)čakáte. Na každej fotke, na akomkoľvek mieste, a preto je s nami aj od 27.-30. júna v Trnave na Majstrovstvách SR a ČR v cestnej cyklistike. 

Speedy sa narodil v Tatrách, pod Gerlachovským štítom. Vonia mu horský vzduch, no nesťažuje sa ani na mestské prostredie. Z Tatier odcestoval do Trnavy ako 5-ročný a v nedeľu oslávi už svoje 15. narodeniny.

Speedy je milý, priateľský a v neposlednom rade cyklista telom aj dušou. Práve preto sme si ho všimli – brázdil trnavské ulice na žltozelenom bicykli deň čo deň. Keď teploty v Trnave konečne dosiahli 30°, nabrali sme odvahu a oslovili ho, aby sa stal čestným členom organizačného tímu s najvyšším možným postom – tvárou najväčšieho športového podujatia v Trnave. Súhlasil, ale pod podmienkou, že bude žiariť na všetkých fotkách, ktoré si odfotíte pod hashtagom #majstrovstvatt2019.

Mimochodom, toto je Speedeho prvá brigáda, takže je plný elánu a na všetkých sa už veľmi teší. Pevne veríme, že aj vy naňho.

P.S.: Občas mu dajte aj možnosť napiť sa vody, nech nám počas víkendu neodpadne 🙂

Foto: Igor Stančík