Facebook
Instagram

Charitatívny BERCAJGEL: Vybicyklujme spolu pomoc druhým

Formulár:

Charitatívny Bercajgel - registrácia

Vybicyklujme spolu pomoc tým, ktorí to potrebujú! 18-kilometrový úsek odštartujeme na charitatívnom Bercajgli 29. júna na Hlbokej ulici v Trnave. Výťažok z charitatívnej jazdy poputuje na dobrú vec – ako finančný príspevok na detské oddelenie v Trnavskej nemocnici. 

Trasa povedie od srdca pretekov, z Hlbokej ulice. Organizovaná cyklojazda Bercajgel bude pokračovať na Špačinskej a ďalej do Špačiniec, ďalej smerom na Športovú a späť do Trnavy na Špačinskú a do cieľa, na Hlbokú ulicu.

Do organizovanej charitatívnej jazdy sa môže zapojiť ktokoľvek, kto má chuť a záujem. Každý účastník Bercajgla sa musí zaregistrovať do 26. júna 2019 na našej stránke alebo potom priamo v deň podujatia od 10.00 h. – 13.00 h. vo FAN zóne majstrovstiev, pod hradbami na Hlbokej ul. v Trnave. Každý účastník sa musí pred štartom podpísať do štartovnej listiny a vyzdvihne si svoje štartovné číslo.

Každý účastník zároveň dostane tombolový lístok a bude zaradený do žrebovania o hodnotné ceny od našich partnerov a sponzorov a zároveň dostane pamätné tričko s podpismi od predošlých majstrov. Štartovné je dobrovoľné. 

MENÍME AUTÁ ZA BICYKEL 

Do charitatívnej cyklojazdy sa v Trnave tento rok zapojilo niekoľko známych ambasádorov. Prekvapenia si ešte necháme v rukáve. 🙂

 

 

Charitatívny Bercajgel - registrácia